0

گروه محصولات زمزم

نوشابه های گازدار

نوشابه های گازدار با دارا بودن کافئین موجود در ترکیبات آن ها باعث بهبود فرآیند گوارش و تجربه یک حس خوب می گردند. شادابی و سرحال شدن مصرف کنندگان این نوشابه ها حاصل مقدار بسیار پایینی از کافئین در ترکیب این نوشیدنی است. نوشابه های گازدار زمزم با دارا بودن بهترین کیفیت و بالاترین استانداردهای سلامت از بهترین ها در این عرصه محسوب می شوند. این حس خوب را با نوشابه های گازدار زمزم تجربه کنید.

نوشیدنی های لبنی

دوغ آبعلی زمزم برند محبوب محصولات لبنی در بین مصرف کنندگان است. رویای خاطره انگیز گذشته همراه با طعم محبوب این محصول خاطره های جدیدی را رقم خواهد زد.

دوغ يك فرآورده لبني تخميري منحصر به فرد ايران بوده و تركيب اصلي آن ماست ، آب و نمك طعام مي‌باشد. دوغ در تامین کلسیم مورد نیاز بدن نقش موثر دارد. همچنین این نوشیدنی تامین کننده  پروتئین و اسید های چرب مورد نیاز بدن و ویتامین های محلول در چربی می باشد. علاوه بر این کمک زیادی به ایجاد تعادل در فلور میکروبی روده بزرگ نموده و  موجب سلامت دستگاه گوارش می شود.

 

آب

آب نیاز حیاتی بدن انسان است که مصرف مداوم آن باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش خواهد بود. آب معدنی تولید شده در زمزم از سر¬چشمه کوه های سهند است که فاقد نیترات و نیتریت بوده و سبک است.

انرژی زا

این نوشابه دارای کافئین، عصاره‌هاي گياهان، وجود انواع ویتامین های ب که باعث ایجاد نشاط و افزایش توانایی فیزیکی و ایجاد حالت هوشیاری می شود. انرژی زا به دلیل داشتن خواص آنتی اکسیدان، اثرات مفيدي بـر سلامتی انسـان دارد.

ماء الشعیر

ماء الشعیر استار نوشابه ای طبیعی تهیه شده از عصاره مالت، رازک و آب گازدار است که در دو نوع ساده و طعم دار(سیب، لیمو، استوایی، انار، آناناس،  هلو)  موجود است؛ از مرغوب ترین مالت جو تهیه و با مدرن ترین تجهیزات تولید و بسته بندی می شود. ماء الشعیرهای استار به دلیل وجود عصاره مالت، میزان شکر کمتر از حد استاندارد و عدم استفاده از هر گونه مواد افزودنی و رنگ و نگهدارنده بنزوات سدیم جزء نوشیدنی های سلامت به شمار می رود.

آبمیوه های گازدار

آبمیوه های گازدار در طعم های متفاوت علاوه بر خاصیت های فراوان، عملکرد دستگاه گوارش را بهبود می بخشد و روح تازه در بدن می دمد. این محصول در طعم های مختلف ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین می کند.

نوشیدنی سلامت

یکی از انواع نوشیدنی های شرکت زمزم که در ردیف محصولات سلامت قرار دارد نوشیدنی دانه ریحان می باشد و خواص سلامت بخش آن به دلیل وجود دانه های ریحان است. در فرایند تولید این محصول از پاستوریزاسیون استفاده می شود و این محصول فاقد هر گونه مواد افزودنی و نگهدارنده می باشد.