0

گروه محصولات زمزم

نوشابه های گازدار

نوشابه های گازدار زمزم با دارا بودن بهترین کیفیت و بالاترین استانداردهای سلامت از بهترین ها در این عرصه محسوب می شوند. این نوشابه به صورت اختصاصی در شرکت زمزم فرموله می شود و در طعم­ های «کولا، پرتقالی، لیمویی و لیموناد» در اندازه­ ها و بسته­ های مختلف عرضه می­ گردد.در زمان استرس یا خستگی، خوردن یک لیوان نوشابه گازدار موجب آرام شدنتان می‌شود. تحقیقات نشان داده است که مصرف نوشابه با کاهش کورتیزول، موجب می‌شود تا احساس خستگی کمتر و کاهش استرس را تجربه کنیم.

نوشیدنی های لبنی

دوغ آبعلی زمزم برند محبوب محصولات لبنی در بین مصرف کنندگان است. رویای خاطره انگیز گذشته همراه با طعم محبوب این محصول خاطره های جدیدی را رقم خواهد زد. طعم انحصاری دوغ زمزم آبعلی بدلیل استفاده از ماست با کیفیت و طعم دهنده طبیعی نعنا است. این محصول هیچ گونه نگهدارنده و مواد افزودنی ندارد و برای تولید آن، محصول از تونل پاستور عبور کرده و در طی عمر قفسه ای، فاقد هرگونه آلودگی میکروبی باقی می ماند. این نوشیدنی تامین کننده  پروتئین و اسید های چرب مورد نیاز بدن و ویتامین های محلول در چربی می باشد. علاوه بر این کمک زیادی به ایجاد تعادل در فلور میکروبی روده بزرگ نموده و  موجب سلامت دستگاه گوارش می شود.

 

آب

آب معدنی تولید شده در زمزم از سر­چشمه کوه­های سهند است که فاقد نیترات و نیتریت بوده و سبک است. آب معدنی ترکیبی از مواد معدنی مختلف مانند منیزیم و پتاسیم است. بر روی این آب طبیعی هیچ گونه فرآیند شیمیایی انجام نمی شود و این آب به طور مستقیم بسته بندی می شود.

انرژی زا

تائورين يك ترکیب پیش ساز پروتئین است که در شرایط طبیعی فیزیولوژیک، بدن ما قادر به ساخت آن است. مصرف تائورين موجود در نوشابه هاي انرژي زا باعث تحريك سيستم عصبي، افزايش انرژي، رفع خستگي، نشاط آوري، افزايش استقامت و رفع استرس ميشود. هم چنین گلوکورونولاکتون نوعی منبع کربوهیدراتی است که بطور طبیعی در کبد ما ساخته می شود . این ترکیب نیز یک محرک انرژی بوده و در تقویت حافظه، افزایش تمرکز و رفع خستگی مفید است. کلیه مواد اولیه نوشابه های انرژی زای زمزم از مرغوب ترین برندهای اروپایی تهیه شده است. هر ساله نتایج آزمون های بررسی میزان ویتامین و ترکیبات موثر، با نمونه برداری موسسه استاندارد و سازمان غذا و دارو، از کیفیت بالای ترکیبات در طول دوره عمر قفسه ای این محصول حکایت دارد.

ماء الشعیر

ماء الشعیر استار نوشابه ای طبیعی تهیه شده از عصاره مالت، رازک و آب گازدار است که در دو نوع ساده و طعم دار(سیب، لیمو، استوایی، انار، آناناس،  هلو)  موجود است؛ از مرغوب ترین مالت جو تهیه و با مدرن ترین تجهیزات تولید و بسته بندی می شود. ماء الشعیرهای استار به دلیل وجود عصاره مالت، میزان شکر کمتر از حد استاندارد و عدم استفاده از هر گونه مواد افزودنی و رنگ و نگهدارنده بنزوات سدیم جزء نوشیدنی های سلامت به شمار می رود.

آبمیوه های گازدار

آب‌میوه‌های گازدار بر پایه آب طبیعی و کنسانتره میوه‌ها تولید می‌شوند و از این رو، ارزش تغذیه‌ای آن‌ها به مراتب از سایر نوشابه‌های گازدار بیشتر است. در واقع ترکیبی از آب طبیعی میوه، آب گازدار، کنسانتره میوه است و افراد بیشتر ترجیح می‌دهند تا با غذاشون به جای نوشابه‌های گازدار از آب‌میوه‌های گازدار استفاده کنند. این محصول فاقد هرگونه نگهدارنده می باشد و در فرآیند تولید آن از پاستوریزاسیون استفاده می شود. شرکت زمزم با توجه به اهمیت مصرف آبمیوه انواع آبمیوه های گازدار را در طعم های مختلف با برند «تارمیتا» و عمدتا در طعم های «آلبالو، انگور، سیب، زرشک و لیمو» تولید و روانه بازار می کند.

نوشیدنی سلامت

یکی از انواع نوشیدنی های شرکت زمزم که در ردیف محصولات سلامت قرار دارد نوشیدنی دانه ریحان می باشد و خواص سلامت بخش آن به دلیل وجود دانه های ریحان است. در فرایند تولید این محصول از پاستوریزاسیون استفاده می شود و این محصول فاقد هر گونه مواد افزودنی و نگهدارنده می باشد.

;