اطلاعیه

به اطلاع همراهان عزیز زمزم می رساند، اخبار و اطلاعیه های شرکت زمزم ایران صرفا از طریق درگاه های اطلاع رسانی رسمی این شرکت در فضای مجازی شامل: سایت زمزم به نشانی : ZamZam.ir /صفحه اینستاگرام به نشانی: ZamZam_iran و یا رسانه های ملی کشور اعلام می شود.

نوشیدنی ایرانی که مورد اقبال عمومی قزاقزستانی‌ها قرار گرفت!/ غول نوشابه سازی ایران در قزاقستان

نوشابه گازدار انار که محصولی جدید از برند نام آشنای ایرانی زمزم است با عطر و طعمی کم‌نظیر با اقبال عمومی مردم قزاقستان مواجه شده است. به گزارش اقتصاد انلاین، زمزم یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نوشابه در ایران است که در سال ۱۳۳۴ تاسیس شد؛ این شرکت در دهه‌هایی که در کشور فعالیت داشت، با مشکلات و چالشهای بسیاری دست و پنجه نرم کرد؛ اما در نهایت توانست در سبد محصولات غذایی ایرانیان جای باز کند و به رقیبی جدی برای پپسی و کوکاکولا در کشور تبدیل شود. این شرکت به‌رغم این فراز و فرودها به جایی رسید که سهم اصلی تولید نوشابه را در دهه ۷۰ در ایران داشت و به بیش از ۵۰ کشور دنیا نیز محصول خود را صادر می‌کرد. حالا زم زم قصد دارد فعالیت‌های خود در زمینه تولید فراسرزمینی و صادرات را گسترش دهد و نقشی اساسی‌تر در سبد محصولات دیگر کشورها نیز داشته باشد. پیرو سیاست‌های کلان کشور در زمینه اولویت تعامل با همسایگان، شرکت زمزم ایران تلاش داشته است همکاری‌های دوجانبه‌ای را در جهت فروش محصولات نوشیدنی حلال و تولید فراسرزمینی این محصولات بعمل آورد. در همین راستا در یکسال اخیر صادرات انواع نوشابه‌های گازدار بخصوص نوشابه گازدار انار به مقصد قزاقستان رشد بسزایی داشته است. نوشابه گازدار انار که محصولی جدید از برند نام آشنای ایرانی زمزم است با عطر و طعمی کم‌نظیر با اقبال عمومی مردم قزاقستان مواجه شده است. زمزم اعلام کرده است که در برنامه‌های آتی به دنبال تولید فراسرزمینی و تکمیل سبد محصولات خود در کشور قزاقستان است. البته استقبال از زمزم در کشورهای خارجی پیشتر نیز صورت گرفته است: برای مثال روزنامه «اونیره» ارگان شورای اسقفی کاتولیک ایتالیا با اشاره به عرضه گسترده نوشابه‌های شرکت ایرانی «زمزم» در خاورمیانه و اروپا نوشت: زمزم پیشگام رقابت با نوشابه‌های آمریکایی است و هرچند زمزم از سال ۱۹۵۴ با هدف رقابت با نوشابه‌های آمریکایی فعالیت خود را آغاز کرد و با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹، این چالش شکلی گسترده یافت. افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و حذف نشانه‌های آمریکایی از ایران، تولیدات زمزم به نماد نوشابه ملی تبدیل شد و اکنون با فروش سالانه ۱۶۲ میلیون دلار به یک قدرت در بازار خاورمیانه تبدیل شده است. به نوشته اونیره، نوشابه‌های شرکت زمزم که تولید سالانه آن به ۲.۵ میلیارد بطری می‌رسد در کشور دانمارک نیز عرضه می‌شود.

زمزم ۶۸ ساله شد/ همزمان با شب یلدا جشن شصت و هشتمین سالگرد تأسیس شرکت زمزم با حضور مدیرعامل و کارکنان این مجموعه برگزار شد.

همزمان با شب یلدا جشن شصت و هشتمین سالگرد تأسیس شرکت زمزم با حضور مدیرعامل و کارکنان این مجموعه برگزار شد. علی جمشیدی مدیرعامل شرکت زمزم در این مراسم با تبریک سالگرد تآسیس شرکت و بلندترین شب سال اظهار کرد: به لطف خدا و تلاش روزافزون همه همکاران در سراسر کشور مجموعه زمزم روزهای اوج خود را پشت سر می‌گذارد و شرایط بسیار مساعدی دارد. وی با بیان اینکه حدود ۷۰ درصد رشد ریالی نسبت به ۹ ماه مشابه سال گذشته داشته‌ایم، گفت: باید توجه داشت با در نظر گرفتن تورم، اثر رشد عملکردی در ریال ورودی به شرکت چقدر موثر بوده است. زمزم مدیرعامل زمزم با اشاره به اینکه در تولید نسبت به لیتر ۱۸ درصد جلو هستیم، ادامه داد: این عدد در بعضی محصولات حتی تا ۷۰ درصد هم می‌رسد. جمشیدی با اعلام اینکه عملکرد شرکت تصاعدی و با میانگین ۶۰-۷۰ درصد نسبت به دو سال گذشته سال مالی خود را به پایان می‌رساند، اضافه کرد: در حالی که تصور می‌کردیم با وجود همه مشکلات نتوانیم رشد لازم را داشته باشیم ولی با تلاش مجموعه همکاران زمزم این موفقیت رقم خورد. وی در پایان با اشاره به سفرهای متعدد استانی و سرکشی از شعبات زمزم ادامه داشتن این روند روبه‌رشد را در تعطیلی پشت میزنشینی همه همکاران و کف میدان بودن با تلاش مضاعف دانست و یادآور شد: امیدوارم رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی سال آینده داشته باشیم و یک روز هیچ مراکز استانی بدون شعبه زمزم نباشد. محمد قربانی اقدم مشاور مدیرعامل نیز در این آیین با اشاره به اوضاع نامناسب چند سال اخیر شرکت و عدم اعتماد به آن گفت: با تغییرات به وجود آمده و همت مدیران ارشد و اعتماد به جوانان گذشت زمان نشان داد واقعا اگر تصمیم به انجام کاری گرفته شود با همت و پشتکار به نتیجه می‌رسد و به این ترتیب رشد صعودی عجیبی شامل زمزم شد. زمزم "وی با اشاره به رشد دو برابری تولید در چند سال اخیر خاطرنشان کرد" : در ۵ سال اخیر به نقطه مناسب و اوج خوبی رسیدیم و باید با همدلی و تلاش بیشتر وضعیت موجود حفظ و برای ارتقای آن تلاش شود.

آغاز فرایند تولید فراسرزمینی محصولات شرکت زمزم ایران در عمان

علی جمشیدی مدیرعامل شرکت زمزم ایران در گفتگویی با توجه به آغاز به کار پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادرات گفت: گروه زمزم ایران از قدیمی ترین تولید کنندگان نوشیدنی در کشوراست و در سالهای گذشته فعالیتهای تجاری مختلفی در داخل و خارج کشور داشته است. اتفاقات جدیدی که در چند سال اخیر صورت گرفته است این است که در 3 سال گذشته افزایش چندبرابری نرخ رشد و تولید را از آن خود کرده است و در پرتو این افزایش تولید پیرو دستورات مقام معظم رهبری تلاش کرده ایم که تولید داخلی و بومی را در کشورهای منطقه و سایر کشورها گسترش داده و بازارهای جدید صادراتی را ایجاد نماییم. وی در ادامه با اشاره به آغاز تولید فراسرزمینی محصولات شرکت زمزم ایران در عمان خاطرنشان کرد: در اولین روز از نمایشگاه توانمندی های صادرات توفیقی حاصل شد و یک اتفاق مهم رخ داد و شرکت زمزم ایران توانست با نمایندگانی از کشور عمان توافقنامه و تفاهم جدید همکاری را با حضور قیس بن محمدعلی الیوسف وزیر بازرگانی و تجارت عمان امضا کند و این توافق به جهت تولید فراسرزمینی شرکت زمزم ایران صورت گرفته است و ان شاالله مراحل عملیاتی آن طی ماههای آینده به سرعت اجرا خواهد شد. مدیرعامل شرکت زمزم ایران عنوان کرد: با رقم خوردن چنین اتفاقاتی شرکت زمزم ایران در تلاش است مسیر جدیدی را در این عرصه در منطقه بوجود بیاورد تا شاهد رشد و گسترش این بازار بومی در کشورهای مختلف باشیم. جمشیدی در پایان گفت: لازم به ذکر است که این تولید فراسرزمینی امکان صادرات آسان‌تر را برای شرکت زمزم ایران فراهم خواهد کرد و این اتفاق موجب رقم زدن فصل جدیدی در این حوزه است که در روز اول این نمایشگاه حاصل شد و البته در همین راستا توافق های همکاری دیگری هم طی روزهای آینده در این نمایشگاه جهت توسعه صادرات و فعال شدن بازارهای منطقه صورت خواهد گرفت.

زمزم در نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش روابط عمومی شرکت زمزم ایران، زمزم با تامین 60 یخچال و حدود یک میلیون و نیم بطری آب معدنی و نوشیدنی گازدار با تخفیف ویژه به استقبال بازدیدکنندگان سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رفت. سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۲۰ اردیبهشت ماه در مصلای امام (ره) تهران آغاز به کار کرد و به مدت 10 روز تا 30 اردیبهشت ماه ادامه داشت. نزدیک به ۱۰۰ ناشر خارجی، ۲۲۰ کتابفروش و ۲۷۰۰ ناشر داخلی شامل ناشران عمومی، دانشگاهی، آموزشی، کودک و نوجوان، دیجیتال در بخش حضوری و مجازی سی و چهارمین نمایشگاه کتاب فعال بودند.

جدیدترین وبلاگ ها

1402/03/06

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای-نوبت دوم/آگهی مناقصه عمومی –نوبت دوم

شرکت زمزم ایران در نظر دارد نسبت به تأمین 20عدد کاربری حمل نوشابه برای کامیونت حمل 6تن، از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای اقدام نماید. لذا از کلیه متقاضیان و شرکت هایی که سابقه و امکان تأمین کالای فوق را دارند، دعوت به عمل می آید از تاریخ 06/03/1402 لغایت 16/03/1402 جهت دریافت اسناد شرایط مناقصه در ساعات اداری به آدرس تهران، خیابان انقلاب، بین چها راه ولیعصر و پل کالج، خیابان خارک، پلاک 24شرکت زمزم ایران، واحد بازرگانی داخلی مراجعه فرمایند. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 83181224 و 83181176 و 83180000 تماس حاصل نمایند. آخرین مهلت تحویل مدارک ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 16/03/1402 و تاریخ بازگشایی در نهایت یک هفته پس از آخرین روز دریافت پاکات می باشد. همچنین شرکت زمزم ایران در نظر دارد نسبت به تأمین 150 دستگاه موتور سیکلت 125 سی سی ، از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید. لذا از کلیه متقاضیان و شرکت هایی که امکان تأمین کالای فوق را دارند، دعوت به عمل می آید از تاریخ 06/03/1402 لغایت 16/03/1402 جهت دریافت اسناد شرایط مناقصه در ساعات اداری به آدرس تهران، خیابان انقلاب، بین چها راه ولیعصر و پل کالج، خیابان خارک، پلاک 24شرکت زمزم ایران، واحد بازرگانی داخلی مراجعه فرمایند. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 83181224 و 83181176 و 83180000 تماس حاصل نمایند. آخرین مهلت تحویل مدارک ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 16/03/1402 و تاریخ بازگشایی در نهایت یک هفته پس از آخرین روز دریافت پاکات می باشد.
1402/03/06

حاشیه‌نگاری از حضور برند محبوب کارفرمایی زمزم در نمایشگاه کار/ نیروهای جوان و با استعداد به‌کارگیری می‌شوند

نمایشگاه کار دانشگاه تهران با حضور وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و فرهنگ و ارشاد اسلامی یکم خردادماه در محل دانشگاه تهران و با حضور شرکت‌ها و صاحبان مشاغل به‌نام افتتاح شد. شرکت قدیمی زمزم به عنوان یکی از قدیمی‌ترین برندهای نام آشنای کشور با بیش 1500 پرسنل مستقیم همچنین بیش از 10 کارخانه در کشور و 13 شعبه فروش مستقل، اتصال صنعت به دانشگاه و استفاده از نیروهای جوان و با استعداد در دانشگاه‌های تهران را سرلوحه کار خود قرار داده است. غرفه شلوغ زمزم در وسط نمایشگاه با رنگ و لعاب و لوگوی معروف و قرمز رنگ خود توجه هر مخاطبی را جلب می‌کند و از طرفی تعجب بسیاری از مخاطبان را برانگیخته است که گمان می‌کردند کار کردن در مجموعه زمزم نیاز به طی کردن پروسه‌های خاصی دارد و شاید هم غیرممکن می‌دانستند و حالا در این نمایشگاه به دنبال فرصت شغلی مناسبی در این مجموعه قدیمی رزومه خود را تقدیم می‌کنند. دانشجوی جوانی از دانشگاه آزاد در غرفه زمزم با یکی از مدیران شرکت زمزم در حال گفت‌وگو است که برای دو طرف هم جذب تمام وقت به نوعی دغدغه است، مدیر سرمایه انسانی زمزم می‌گوید ما علاوه بر جذب تمام وقت عده‌ای محدود به دنبال نیروهای پروژه‌ای، ساعتی و نیمه وقت هستیم که مناسب حال و شرایط اکثر دانشجوبان است تا بتوانند بین کار و تحصیل توازن برقرار کنند. کارشناس دیگری از شرکت زمزم در سوی دیگری از غرفه مشغول راهنمایی دختر خانم جوانی از دانشگاه تهران است که حضور زمزم را مثل خیلی‌ها باور ندارد و خوشحال است زمزم در بین دانشگاهیان حضور دارد و امروز او می‌تواند برای همکاری با این شرکت بزرگ از نزدیک با دست‌اندرکاران آن گفت‌وگو کند. رفاهیات همواره از موضوعات مهمی است که کارکنان هر شرکت و مجموعه‌ای پیرامون آن سوالاتی داشته و همواره دوست دارند خدمات خوبی را دریافت کنند. مسئول رفاهیات شرکت زمزم به سوال دانشجوی 28 ساله‌ای از دانشگاه شریف اینگونه پاسخ می‌دهد که در چند سال گذشته معیشت پرسنل مهم و به رفاهیات جدی‌تر نگاه شده است که به عنوان نمونه در 20 مناسبت مختلف در طول سال معیشتی واریز، یا به موضوعات ورزشی و درمانی مورد نیاز پرسنل برای سلامت و نشاط آنها پرداخته شده که دلگرمی همکران ما را به دنبال داشته است. دانشجویی با پیکسل «بزن روشن شی» زمزم در دستش ناگهان وارد غرفه شده و از تو چشم بودن غرفه زمزم و توجه مجموعه به اشتغال جوانان و برخورد خوب حاضران در غرفه تشکر می کند. شرکت زمزم با تلاشی چند ماهه خود را به نمایشگاه کار دانشگاه تهران رساند و سعی دارد با کار کردن روی برند کارفرمایی خود، پرسنل مورد نیازش را از میان دانشجویان دانشگاه‌های مختلف که در این نمایشگاه شرکت کردند، جذب کند و فرآیند جذب خود را آکادمیک قرار داده است، از طرفی با استقبال خوب جوانان تنها در روز اول 800 رزومه جمع آوری شده که پس از پالایش و دسته بندی طی یک هفته بعد با آنها برای مصاحبه و مراحل بعدی تماس گرفته می‌شود و ظاهرا علاوه بر جذب تعداد نفراتی به طور تمام وقت، 400 نفر پروژه‌ای در تمام بخش‌ها با این مجموعه همکاری خواهند داشت. شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلفی هم برای تعامل ورود کرده‌اند که به عنوان نمونه کمیته امداد درصورت جذب و استخدام از مددجویان آنها وام به فرد یا شرکت می‌دهد تا اهداف خود را پبش ببرند.
1402/02/10

زمزم ۶۸ ساله شد/ همزمان با شب یلدا جشن شصت و هشتمین سالگرد تأسیس شرکت زمزم با حضور مدیرعامل و کارکنان این مجموعه برگزار شد.

همزمان با شب یلدا جشن شصت و هشتمین سالگرد تأسیس شرکت زمزم با حضور مدیرعامل و کارکنان این مجموعه برگزار شد. علی جمشیدی مدیرعامل شرکت زمزم در این مراسم با تبریک سالگرد تآسیس شرکت و بلندترین شب سال اظهار کرد: به لطف خدا و تلاش روزافزون همه همکاران در سراسر کشور مجموعه زمزم روزهای اوج خود را پشت سر می‌گذارد و شرایط بسیار مساعدی دارد. وی با بیان اینکه حدود ۷۰ درصد رشد ریالی نسبت به ۹ ماه مشابه سال گذشته داشته‌ایم، گفت: باید توجه داشت با در نظر گرفتن تورم، اثر رشد عملکردی در ریال ورودی به شرکت چقدر موثر بوده است. زمزم مدیرعامل زمزم با اشاره به اینکه در تولید نسبت به لیتر ۱۸ درصد جلو هستیم، ادامه داد: این عدد در بعضی محصولات حتی تا ۷۰ درصد هم می‌رسد. جمشیدی با اعلام اینکه عملکرد شرکت تصاعدی و با میانگین ۶۰-۷۰ درصد نسبت به دو سال گذشته سال مالی خود را به پایان می‌رساند، اضافه کرد: در حالی که تصور می‌کردیم با وجود همه مشکلات نتوانیم رشد لازم را داشته باشیم ولی با تلاش مجموعه همکاران زمزم این موفقیت رقم خورد. وی در پایان با اشاره به سفرهای متعدد استانی و سرکشی از شعبات زمزم ادامه داشتن این روند روبه‌رشد را در تعطیلی پشت میزنشینی همه همکاران و کف میدان بودن با تلاش مضاعف دانست و یادآور شد: امیدوارم رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی سال آینده داشته باشیم و یک روز هیچ مراکز استانی بدون شعبه زمزم نباشد. محمد قربانی اقدم مشاور مدیرعامل نیز در این آیین با اشاره به اوضاع نامناسب چند سال اخیر شرکت و عدم اعتماد به آن گفت: با تغییرات به وجود آمده و همت مدیران ارشد و اعتماد به جوانان گذشت زمان نشان داد واقعا اگر تصمیم به انجام کاری گرفته شود با همت و پشتکار به نتیجه می‌رسد و به این ترتیب رشد صعودی عجیبی شامل زمزم شد. زمزم "وی با اشاره به رشد دو برابری تولید در چند سال اخیر خاطرنشان کرد" : در ۵ سال اخیر به نقطه مناسب و اوج خوبی رسیدیم و باید با همدلی و تلاش بیشتر وضعیت موجود حفظ و برای ارتقای آن تلاش شود.
1402/02/10

افتتاح دهمین شعبه عرضه مستقیم محصولات زمزم در شرق تهران/ تخفیف ویژه تمامی محصولات در فروشگاه‌های عرضه مستقیم زمزم

دهمین شعبه فروشگاه های عرضه مستقیم محصولات شرکت زمزم با عنوان فروشگاه عرضه مستقیم شهید سلیمانی واقع در شرق تهران با حضور آقایان، حمیدرضا شیران مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا و علی جمشیدی مدیرعامل شرکت زمزم با رویکرد عرضه بدون واسطه و با تخفیف ویژه تمامی محصولات افتتاح گردید. افتتاح دهمین شعبه عرضه مستقیم محصولات زمزم در شرق تهران/ تخفیف ویژه تمامی محصولات در فروشگاه‌های عرضه مستقیم زمزم به گزارش فارس، آیین افتتاح دهمین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات شرکت زمزم شعبه شهید سلیمانی در شرق تهران خیابان رسالت خیابان هنگام روز گذشته با حضور حمیدرضا شیران مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا و علی جمشیدی مدیرعامل شرکت زمزم برگزار شد. شیران مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا در حاشیه این افتتاح ضمن تقدیر از رویکرد افزایش شعب فروشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات، گفت: در این فرآیند قطعا محصولات با تنوع بالاتر و قیمت مناسب‌تر به دست مصرف‌کننده خواهد رسید. وی با اشاره به مزیت این فروشگاه‌ها، افزود: طبق برنامه ارائه شده از سوی مدیران شرکت تمامی محصولات در این فروشگاه بدون واسطه و با تخفیف ویژه و قیمت تولید درج شده بر روی محصولات عرضه می‌شود. علی جمشیدی مدیرعامل شرکت زمزم نیز ضمن تقدیر از حضور و حمایت‌های مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی سینا از برنامه‌ها و اقدامات مجموعه زمزم، تصریح‌کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی مطلوب شعب بیشتری در سایر نقاط شهر تهران و به ویژه شهرستان‌های دیگر در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان به بهره برداری برسد. گفتنی است دهمین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات شرکت زمزم در بزرگراه شهید سلیمانی- بلوار هنگام، همه روزه از ساعت ۷ الی ۱۹ پذیرای شهروندان خواهد بود.
1402/02/10

نوشیدنی ایرانی که مورد اقبال عمومی قزاقزستانی‌ها قرار گرفت!/ غول نوشابه سازی ایران در قزاقستان

نوشابه گازدار انار که محصولی جدید از برند نام آشنای ایرانی زمزم است با عطر و طعمی کم‌نظیر با اقبال عمومی مردم قزاقستان مواجه شده است. به گزارش اقتصاد انلاین، زمزم یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نوشابه در ایران است که در سال ۱۳۳۴ تاسیس شد؛ این شرکت در دهه‌هایی که در کشور فعالیت داشت، با مشکلات و چالشهای بسیاری دست و پنجه نرم کرد؛ اما در نهایت توانست در سبد محصولات غذایی ایرانیان جای باز کند و به رقیبی جدی برای پپسی و کوکاکولا در کشور تبدیل شود. این شرکت به‌رغم این فراز و فرودها به جایی رسید که سهم اصلی تولید نوشابه را در دهه ۷۰ در ایران داشت و به بیش از ۵۰ کشور دنیا نیز محصول خود را صادر می‌کرد. حالا زم زم قصد دارد فعالیت‌های خود در زمینه تولید فراسرزمینی و صادرات را گسترش دهد و نقشی اساسی‌تر در سبد محصولات دیگر کشورها نیز داشته باشد. پیرو سیاست‌های کلان کشور در زمینه اولویت تعامل با همسایگان، شرکت زمزم ایران تلاش داشته است همکاری‌های دوجانبه‌ای را در جهت فروش محصولات نوشیدنی حلال و تولید فراسرزمینی این محصولات بعمل آورد. در همین راستا در یکسال اخیر صادرات انواع نوشابه‌های گازدار بخصوص نوشابه گازدار انار به مقصد قزاقستان رشد بسزایی داشته است. نوشابه گازدار انار که محصولی جدید از برند نام آشنای ایرانی زمزم است با عطر و طعمی کم‌نظیر با اقبال عمومی مردم قزاقستان مواجه شده است. زمزم اعلام کرده است که در برنامه‌های آتی به دنبال تولید فراسرزمینی و تکمیل سبد محصولات خود در کشور قزاقستان است. البته استقبال از زمزم در کشورهای خارجی پیشتر نیز صورت گرفته است: برای مثال روزنامه «اونیره» ارگان شورای اسقفی کاتولیک ایتالیا با اشاره به عرضه گسترده نوشابه‌های شرکت ایرانی «زمزم» در خاورمیانه و اروپا نوشت: زمزم پیشگام رقابت با نوشابه‌های آمریکایی است و هرچند زمزم از سال ۱۹۵۴ با هدف رقابت با نوشابه‌های آمریکایی فعالیت خود را آغاز کرد و با پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۹۷۹، این چالش شکلی گسترده یافت. افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و حذف نشانه‌های آمریکایی از ایران، تولیدات زمزم به نماد نوشابه ملی تبدیل شد و اکنون با فروش سالانه ۱۶۲ میلیون دلار به یک قدرت در بازار خاورمیانه تبدیل شده است. به نوشته اونیره، نوشابه‌های شرکت زمزم که تولید سالانه آن به ۲.۵ میلیارد بطری می‌رسد در کشور دانمارک نیز عرضه می‌شود.
1402/02/05

برند زمزم ۱۵۰هزار بطری آب معدنی بین نمازگزاران عید فطر توزیع کرد

شرکت زمزم ایران در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود، مقدار ۱۵۰هزار بطری آب معدنی موردنیاز نمازگزاران عید فطر در مصلی تهران را تامین کرد. شرکت زمزم از سال ۱۳۳۴ فعالیت خود را به عنوان اولین تولیدکننده نوشابه‌گازدار در کشور اغاز کرده‌است. فعالیت‌های این شرکت هر سال توسعه یافته و با وجود آنکه در ابتدای امر فعالیت خود را با یک خط تولید آغاز کرده بود، اما در حال حاضر با ۱۳ شرکت در شهرهای مختلف ایران فعالیت میکند. همچنین چندین شرکت خارجی در دیگر کشورها، محصولات مختلف را، تحت لیسانس زمزم تولید می‌کنند. چراکه تنوع، کیفیت و محبوبیت محصولات زمزم، فرصتی را فراهم آورد تا در کشور های اروپایی، آفریقایی و آسیایی به گسترش بازار بپردازد و افتخاری برای کشور بیافریند. هدف اصلی این شرکت، بهبود مستمر کیفیت برای جلب رضایت بیشتر مشتریان و رقابت سالم با دیگر تولید کنندگان داخلی و خارجی نوشابه، برای تولید محصولاتی با کیفیت برتر و متنوع‌تر است. در سال‌های اخیر، شرکت زمزم در کنار رشد و توسعه فروش، فعالیت‌های خود برای تحقق مسئولیت اجتماعی را نیز گسترش داده و مسئولیت اجتماعی شرکت در دوره مدیریت جدید مورد توجه بیشتر این برند قرار گرفته است. برای مثال این شرکت در اربعین سال گذشته، ۲۵میلیون بطری اب معدنی در اختیار زائران اربعین قرار داد. در جدیدترین فعالیت حوزه مسئولیت اجتماعی نیز، روابط عمومی این شرکت اعلام کرده است که به میزان ۱۵۰هزار بطری اب معدنی این برند بین نمازگزاران عید فطر تهران توزیع شده است.
1400/11/30

انتصاب جمشیدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت زمزم ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت زمزم ایران، علی جمشیدی طی حکمی از سوی حمید¬رضا شیران مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت زمزم ایران منصوب گردید.
1400/10/04

موفقیت چشمگیر شرکت زمزم ایران در طی 2 سال اخیر

به گزارش روابط عمومی شرکت زمزم، برنامه تلویزیونی تا ثریا به بررسی عوامل موفقیت شرکت زمزم در طول 2 ساله اخیر پرداخته که به گفت و گو با قربانی اقدم مدیرعامل سابق و علی عبدی مدیرعامل جدید این شرکت پرداخته است.
1400/11/27

برگزاری مراسم اهدای جوایز 66 سالگی شرکت زمزم

طی مراسمی از برگزیدگان جشنواره 66سالگی شرکت زمزم در ساختمان اصلی این شرکت با حضور برگزیدگان ومدیران زمزم تقدیر به عمل آمد.
1400/10/01

مدیر عامل شرکت زمزم: از علم روز برای پیشرفت زمزم استفاده می‌کنیم

مدیر عامل شرکت زمزم به مناسبت ۶۷سالگی شرکت زمزم گفت: در یک سال گذشته موفقیت های بی‌نظیری را گروه زمزم تجربه کرد، ما امسال حدود ۴۰ درصد رشد داشتیم.