تولید زمزم در قلب اروپا

تولید نوشابه زمزم در کشور فرانسه از مدتی پیش آغاز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت زمزم ایران, پیرو امضای قرارداد تولید تحت لیسانس محصولات زمزم با یک شرکت فرانسوی , تولید این محصولات بر اساس فرمولاسیون زمزم ایران و با مواد اولیه صادر شده به کشور فرانسه , از چندی پیش آغاز شد و در بازار این کشور توزیع گردید که با استقبال ویژه مسلمانان این کشور روبرو شد.

صعود تیم کوهنوردی زمزم به سومین قله مرتفع ایران

تیم کوهنوردی زمزم تیرماه 98 شامل آقایان: حامد رضایی، محمد رضا طالقانی، بهزاد کهن، مجتبی هاشمی، سیاوش گوهری و جواد خلج به قله 4811 متری سبلان چهارمین قله زیبای جهان و سومین قله بلند ایران صعود کردند.

انتصاب آقای دکتر محمدعلی رستمیان به عنوان مدیر عامل جدید شرکت زمزم ایران

ه گزارش روابط عمومی شرکت زمزم ایران آقای دکتر محمد علی رستمیان طی حکمی از طرف آقای مهندس حمید رضا شیران مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا به عنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت زمزم ایران منصوب گردید.

تولید نوشابه زمزم ایران بزودی در عراق

با پیگیری شرکت زمزم ایران و پس از حدود ۲ سال تلاش برندهای ارس ، کولاپ و زمزم در کشور عراق به ثبت رسید. به گزارش روابط عمومی زمزم ایران نوشابه های کولا و پرتقالی تحت برندهای کولاپ ، ارس و زمزم در بازار داخلی عرضه میشوند که با درخواست سرمایه گذاران کشور عراق از اوایل سال آینده شرکت زمزم ایران با هدف افزایش صادرات غیرنفتی نوشابه را با برندهای مذکور در کشور عراق تولید و عرضه میکند.

زمزم ایران در نمایشگاه پراد اکسپو روسیه

پِراد اکسپو از بزرگترین نمایشگاه های اروپا در حوزه نوشیدنی است که شرکت زمزم ایران تنها شرکت نوشیدنی ایرانیست که توانسته انواع محصولات خود را در بسته بندی قوطی، بطری،شیشه و باطعم کولا ، دانه ریحان ، انرژی و ماءالشعیر در بین دو هزار شرکت از هفتاد کشور عرضه کند براساس تصاویر و فیلم های دریافتی نمایندگان فروشگاه های زنجیره ای و بازرگانان روسیه...

جدیدترین وبلاگ ها

1399/09/05

بازار زمزم در رقابت با رقبای قدرتمند هر سال بزرگتر می شود

بر اساس سیاست‌های ابلاغی بنیاد مستضعفان در سال 1393 شرکت‌های گروه زمزم در سال 1394 به سه گروه تولیدی تقسیم شد. گروه اول شامل شرکت‌های زمزم تهران، اصفهان، شیراز، رشت و آبادان است که چهار شرکت آن در شرکت زمزم تهران ادغام شد. گروه دوم شامل شرکت‌های زمزم آذربایجان، کرمانشاه و فرد آذربایجان است و دو شرکت آن در شرکت زمزم آذربایجان ادغام گردید و گروه سوم شامل شرکت‌های زمزم مشهد، کرمان و گرگان است که دو شرکت در زمزم مشهد ادغام گردیده و یازده شرکت گروه زمزم به سه شرکت بزرگ زمزم تبدیل شده است. با این ادغام قطعاً توانمندی شرکت بزرگ زمزم در رقابت و بهره‌برداری از امکانات موجود بیشتر شده است .
1399/09/05

دانش را به تجربه پیوند زده ایم

واحد تحقیق وتوسعه در شرکت زمزم مانند همه واحدهای صنعتی وتولیدی وظایف مهمی بر عهده دارد و تلاش می کند تا با مطالعه و بررسی امکان تولید محصولات جدید، جایگاه و موقعیت شرکت را در عرصه رقابت وتوسعه بازار ارتقا دهد. برای اطلاع از کم و کیف این موضوع گفت و گویی با سعید محمد زاده، معاونت تحقیق وتوسعه وعضو هیئت مدیره شرکت زمزم انجام داده ایم که در زیر می خوانید.
1399/09/05

ذائقه ایرانی هنوز هم مــزه زمزم را می پسندد

اظهار نظر مصرف کنندگان و دست اندرکاران فروش هر محصول بهترین معیار سنجش برای ارزیابی کیفیت و جایگاه آن محصول در جامعه است. شرکت زمزم با بیش از نیم قرن سابقه در ارائه نوشیدنی های متنوع یکی از شرکت های شناخته شده و مورد اطمینان مردم است .این شرکت علیرغم فراز و فرودهای مختلفی که در سال هایگذشته داشته، هنوز هم بخش قابل توجهی از بازار نوشیدنی های کشور را در اختیار دارد و مصرف کنندگان از طعم و کیفیت محصولات شرکت زمزم راضی هستند.
1399/09/05

فروش تولیدات زمزم هوشمند می شود

تمرکزگرایی واحدهای فروش و بازاریابی در گروه زمزم ایران به نفع زمزم و توزیع کنندگان است. دکتر فرزین عطایی یار، معاون بازاریابی و فروش گروه زمزم ایران با بیان این مطلب در خصوص علل ساختار سازی مجدد در گروه زمزم با هدف اجرای استراتژی واحد گفت: علیرغم فعالیت مجموعه شرکت های زیر مجموعه گروه زمزم در قالب سیاست های واحد، این شرکت ها در ....
1399/09/05

چقدر خوب است که زمزم می فروشیم

تولیدکنندگان کالا زمانی می‌توانند به کسب موفقیت امیدوار باشند که محصولات خود را به موقع و متناسب با خواست و سلیقه مشتریان به آنان عرضه کنند و این مسئولیت خطیر عمدتاً در مجموعه‌های تولیدی بر عهده واحد فروش و بازاریابی است.
1399/09/05

اقتصاد مقاومتی نقشه راه فعالیت های زمزم ایران

براساس سیاست‌های کلی «سلامت» که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، سازمان‌ها، دستگاه‌ها و نهادهای مختلف دولتی به ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظف به ایجاد شرایط و بسترهای مناسب برای عملی شدن این سیاست‌ها گردیده و تکالیفی برای آنان معین شده است.
1399/09/05

تجربه های موفق خود را به اشتراک بگذارید

شرکت زمزم ایران در نظر دارد تجربه های موفق کارکنان فروش را گردآوری نموده و از برترین ایده ها و تجربیات تقدیر به عمل آورد. علاقمندان می توانند تجربیات خود را به صورت مکتوب از طریق آدرس ایمیل ...
1399/09/05

تمام تلاشمان برای تثبیت جایگاه زمزم

گروه زمزم تا سال 94 در قالب 11 شرکت فعاليت مي‌کرد و هرکدام از شرکت‌ها در محدوده جغرافيايي مناطق استقرار، به توزيع و فروش محصولات خود اقدام مي‌کردند. هرچند محدوده هرشرکت تا حدودي مشخص بود ليکن به دليل اينکه سياست‌ها، نرخ‌ها و روش‌هاي مورد عمل در بخش فروش هر شرکت تا حدود زيادي با ديگري متفاوت بود، لذا فرايند فروش نه تنها از يک انسجام و يکنواختي در مناطق مختلف کشور برخوردار نبود بلکه در خيلي از موارد شرکت‌ها به صورت رقابتي و حتي بعضاً با تاثيرات منفي شديد بر حوزه يکديگر فعاليت مي‌کردند.
1399/09/05

استراتژی جدید، تجربه های موفق

فرزين عطايي يار، معاون بازاريابي و فروش شرکت زمزم با بيان مطلب فوق گفت: اين کار به همراه ساير تصميمات و سياست‌هايي که شرکت زمزم در طول يکي دو سال گذشته به مورد اجرا گذاشته، سبب بهبود وضعيت فروش محصولات اين شرکت در بازار شده است. وي افزود: هر ايده جديد در حوزه مارکتينگ در صورتي که با مطالعه قبلي، برنامه‌ريزي درست و پشتيباني کافي به اجرا در آيد، مسلماً به نتيجه مي‌رسد که...

مجله زمزم

Alternate Text

اطلاعیه های زمزم